Nowe awatary Xbox coraz bliżej na platformie Xbox One

Długo wyczekiwane, kolorowe postacie wkrótce dotrą do konsol Xbox One i komputerów z systemem Windows 10.

Insiderzy, którzy zapisali się do testów w systemie Windows 10, mogą od pewnego czasu bawić się nowymi awatarami Microsoftu. Choć pierwotnie nowa opcja personalizacji miała być dostępna jesienią ubiegłego roku, to wciąż nie pojawiła się w naszych konsolach. Wygląda na to, że wkrótce się to zmieni, gdyż Mike Ybarra pochwalił się na swoich twitterowym profilu zrzutem ekranu, gdzie prezentuje on swoją postać na Xbox One. Jak to zazwyczaj bywa, niedługo powinna pojawić się kolejna aktualizacja dla Insiderów, oferująca wspomniane awatary.

»Zobacz również: Awatary wrócą do dashboardu!

Nowe awatary zostały stworzone na silniku Unity 3D, ale jeśli komuś się nie spodobają, to bez problemu powróci do poprzedniej wersji tworzenia wirtualnych sylwetek. Innowacyjne postacie będą jednak o wiele bardziej rozbudowane i skonfigurujemy je na milion sposobów. Dają możliwość wyboru koloru skóry, cech charakteru, czy odwzorują nasz stan fizyczny, więc jeśli ktoś porusza się na wózku inwalidzkim lub posiada protezę ręki bądź nogi, może wyrazić to w swoim awatarze.

 


facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

No comments yet.

Podziel się swoją opinią!


World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Luty 2019
pon wt śr czw pt sob nie
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728