Zręcznościowe Little Triangle (Xbox Play Anywhere) w lutym na Xbox One

Dynamiczna i platformowa zabawa nawet dla czterech osób w lokalnym trybie multiplayer. Dobra zabawa gwarantowana!

Studio Dreamoji ponad dwa lata pracowało nad Little Triangle i w końcu z radością może powiadomić o oddanie swojej produkcji już 7 lutego. Grę możecie zamówić przedpremierowo już dziś w cenie 69,99 złotych i zadziała na dwóch urządzeniach: Xbox One oraz PC, za sprawą programu Xbox Play Anywhere.

Tytuł Little Triangle wylądował wcześniej (9 listopada 2016) w katalogu gier Steam, jednak od tego czasu nie wdrożono żadnych nowych poziomów. Jak mówią twórcy, starano się doszlifować każdy z nich, zanim gra zostanie udostępniona w wersji na konsole. Produkcja może pochwalić się udanym, lokalnym trybem multiplayer, w którym weźmie udział nawet czworo uczestników jednocześnie.

»Zobacz również: Lista gier z lokalnym trybem multiplayer

Niespodzianką jest dodanie trybu Mini Battle Royale, co w aktualnym trendzie może spodobać się nabywcom. W ten sposób twórcy zmienili częściowo profil z gry platformowej na grę walki, ale działającej nawet w trybie offline.

Kolorowa, nietrudna, ale też zabawna rozgrywka da na pewno wiele rozrywki, choć trzeba przyznać, że najlepiej w wieloosobowym trybie na jednej kanapie, przy jednym telewizorze. Cena 69,99 złotych to uczciwa kwota za tego typu produkt, a plusem jest tu program Xbox Play Anywhere. Premiera gry odbędzie się już 7 lutego.

World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Czerwiec 2018
pon wt śr czw pt sob nie
« Maj    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930