Gry, które opuszczą Xbox Game Pass końcem lipca

Czas śpieszyć się z ograniem gier, które mają zamiar jeszcze w lipcu wyjść z subskrypcji Xbox Game Pass. Od sierpnia zabraknie pięciu tytułów.

Każdego miesiąca gracze mogą cieszyć się nowościami w abonamencie Xbox Game Pass, ale też muszą borykać się z tym, że wiele z nich może go także opuścić. Problem jest na tyle istotny, że nie wiemy z jakimi tytułami musimy się pośpieszyć, aby zdążyć je ograć. Najczęściej mamy dwa tygodnie na skończenie kilku produkcji, od momentu ogłoszenia ich końca w subskrypcji Xbox Game Pass. Czasem jest ich garstka, a czasem cała masa. Dla porównania, w maju musieliśmy pożegnać aż 25 tytułów, zaś w tym miesiącu XGP opuści jedynie 5 gier.

Jakie produkcje znikną z biblioteki Game Pass końcem miesiąca?

Najbardziej szkoda Wam zapewne dwóch, pierwszych tytułów na liście, ale warto pamiętać, że wszystkie produkcje ze zbioru są przecenione o 20%, a dodatki o 10%. Jeśli więc chcecie zatrzymać wymienione gry na swojej konsoli, zrobicie to taniej póki widnieją w skarbcu Xbox Game Pass.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

No comments yet.

Podziel się swoją opinią!


World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Luty 2019
pon wt śr czw pt sob nie
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728