Sprawdź listopadową listę bezpłatnych gier, dostępnych w ramach subskrypcji Xbox Live Gold!

Koniec października przynosi wieści o przygotowanych tytułach w nachodzącej ofercie Games with Gold. Ubiegłe zestawienie było dość ciekawe, gdzie otrzymaliśmy produkcje: Gone HomeThe Turing TestRayman 3 HDMedal of Honor: AirborneW przypadku The Turing Test, możecie pobrać tytuł do 15 listopada. Microsoft nie czeka dłużej z ogłoszeniem propozycji na przyszły miesiąc i już teraz możecie sprawdzić co zostanie dostarczone w ramach abonamentu Xbox Live Gold.

W listopadzie subskrybentów złotego abonamentu czeka następująca oferta:

Games with Gold to program dedykowany dla aktywnych członków Xbox Live Gold, w którym co miesiąc otrzymują oni po dwie dodatkowe gry na konsole Xbox One i Xbox 360, a jeden abonament Gold pozwala na skorzystanie z oferty na obydwu urządzeniach. Co więcej, każda gra na Xbox 360 udostępniona w programie jest jednocześnie dostępna we wstecznej kompatybilności na Xbox One, bez dodatkowych kosztów. Xbox Live to usługa online dla konsoli Xbox oferująca dostęp do największej bazy gier, programów telewizyjnych i rozrywkowych, sportu oraz muzyki, jak również umożliwiająca dzielenie się treściami z rodziną i przyjaciółmi. Członkostwo w Xbox Live oferuje również możliwość gry sieciowej ze znajomymi z całego świata, korzystanie ze zniżek na zakupy gier i dodatków w wersji cyfrowej oraz wcześniejszy dostęp do materiałów z gier. Xbox Live to największa społeczność graczy na świecie, skupiająca ponad 50 milionów użytkowników[1] .


[1] – Mat. prasowe Microsoft Polska

World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Listopad 2017
pon wt śr czw pt sob nie
« Paź    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930