Darmowa aktualizacja Cuphead już dostępna na Xbox One

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Grywacie jeszcze w jedną z najlepszych platformówek na od Studio MDHR? Język polski i nowe funkcję dostępne w grze!

Cuphead można kochać i nienawidzić jednocześnie, przez genialny pomysł i wysoki poziom trudności. Tytuł zabiera nas w świat kreskówek z lat 30-tych ubiegłego wieku, ale wcale się nie starzeje i już wkrótce wyda DLC o nazwie Cuphead: The Delicious Last Course. W rozszerzeniu znajdziemy nową wyspę, kolejnych bossów do pokonania oraz dodatkowy arsenał do zdobycia. Jedną z ciekawszych nowinek będzie tu wprowadzenie nowej postaci Chalice, stylizowaną nie na kubek, a złoty puchar.

Jeśli chodzi o kwietniową aktualizację, ta jest już dostępna i wprowadza kilka usprawnień, a co najważniejsze, polską wersję językową! Szkoda, że tak późno, ale cieszymy się z powodu dostarczenia rodzimego tłumaczenia w grach wideo, przede wszystkim na Xbox One.

Prócz polskiej wersji językowej, gracze mogą zmieniać się w Magmana grając w jednoosobowym trybie. Wcześniej był on tylko dostępny dla kompana pierwszego zawodnika. Teraz wystarczy w menu gry zamienić Cupheada na Magmana. Bohaterowie otrzymali także więcej animacji i efektów specjalnych w trakcie walki (to nie wiele zauważalne, gdy skupiamy się na omijaniu przeszkód i zadawaniu ataku), a co ciekawe, przerywniki również są teraz w pełni animowane.

Na koniec, twórcy zoptymalizowali grę pod kątem wydajności, aby gra ładowała się szybciej i zmniejszyć zajmowane miejsce produkcji na dysku konsoli Xbox One. Sama aktualizacja waży nieco ponad 3GB i znajdziecie ją już teraz w Cuphead. Premiera wcześniej zapowiedzianego DLC nie jest jeszcze dokładnie znana, ale ma pojawić się jeszcze w tym roku.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl