Czwarta łatka do Playerunknown’s Battlegrounds z nowymi usprawnieniami rozgrywki

Nowa aktualizacja nie tylko poprawia stabilność gry, ale też dodaje nowe opcje sterowania czy dodaje nowe serwery FPP.

Studio Bluehole żwawo reaguje na opinie społeczności graczy Xbox, którzy biorą udział w rozgrywkach Playerunknown’s Battlegrounds starając się zostać numerem jeden. Nowa łatka powinna już być dostępna na waszych konsolach, a wprowadza ona wiele ciekawych ulepszeń i naprawia kilka błędów.

Jedną z ciekawszych jest dodanie trybu solo FPP, także w europejskim regionie. Tryb ten pozwoli na rozgrywkę jedynie w widoku pierwszej osoby, bez opcji zmiany widoku na trzecią osobę.

Znalezione obrazy dla zapytania playerunknown’s battlegrounds fpp

W menu opcji pojawią się dwie nowe konfiguracje, pozwalając na zmianę czułości celowania i możliwość wyłączenia muzyki w grze. Każdy z uczestników ustawi pod siebie odpowiednią szybkość poruszania bronią, tak jak w przypadku wersji na PC. Zostając przy celowaniu, strzelając w pojazdy zadamy jeszcze większe obrażenia niż poprzednio. Te będą wciąż balansowane z czasem, odpowiadając na kolejne zgłoszenia od graczy.

Podczas wyskakiwania z samolotu i lądowania ze spadochronem można kontrolować prędkość za pomocą lewego analoga.

Znalezione obrazy dla zapytania playerunknown’s battlegrounds parachute

Dodano także ulepszenia fizyki czy naprawiono problem z poprawnym wyświetlaniem cieni, które były między innymi zbyt ciemne. Po stronie klienta jak i serwera zwiększono liczbę FPS, co powinno odbić się na płynniejszej zabawie. Łatce towarzyszy również naprawa kilku innych, mniejszych bugów, niesprecyzowanych w notce o aktualizacji.

30 minutowa przerwa w działaniu serwerów była zaplanowana na dziś o 10:00 czasu polskiego. Playerunknown’s Battlegrounds znajdziecie w sklepie Xbox w cenie 129,99 złotych.

World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Lipiec 2018
pon wt śr czw pt sob nie
« Cze    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031