Bus Simulator robi przystanek przy konsoli Xbox One

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Widziałeś w sobie kierowcę autobusu? Jeśli nim do tej pory nie zostałeś, zasiądziesz za kierownicą autobusu w przyszłym roku!

Bus Simulator znany jest każdemu fanowi transportu miejskiego, jednak tylko na komputerach PC. Studio astragon ogłosiło, że ich produkcja trafi na konsole w 2019 roku, która pozwoli na prowadzenie licencjonowanych marek autobusów, jak Mercedes-Benz, MAN, Setra i IVECO. Premiera gry na Xbox One ma nastąpić dopiero w 2019 roku, ale zapewne fascynaci przewozem osób będą czekać niecierpliwie.

»Zobacz również: Symulator kierowcy ciężarówki już wkrótce w Truck Driver

W grze znajdziemy oczywiście ścieżkę kariery, gdzie zdobędziemy punkty reputacji, co przełoży się na nasze wyniki w firmie. Gra zaoferuje również tryb multiplayer, gdzie do rozgrywki dołączy czterech graczy jednocześnie. Cel gry jest prosty: jechać na przystanek według rozkładu i dowieźć pasażerów na czas. Czy można chcieć więcej? Cóż, fani jazdy autobusem na pewno będą zadowoleni. Jeśli tylko da Wam to mnóstwo radości, musicie poczekać do przyszłego roku. Zwiastun ukazuje nieco rozgrywki, ale nie przedstawia konkretnej daty premiery.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl