Jak pobrać BLACK z EA Access?

Próbowałeś bezskutecznie uruchomić grę BLACK z EA Access na konsoli Xbox One? Dziś pokażemy jak zrobić to pomyślnie.

Ci którzy spróbowali przejść do strony gry w sklepie Microsoft na konsoli napotykali się na komunikat „Brak szukanego produktu”, co skutecznie uniemożliwia pobranie gry. Na początek należny wyjaśnić w czym leży problem, bo i tutaj również będzie odpowiedź oraz rozwiązanie tej sytuacji.

Jak zapewne doskonale wiecie ta gra pochodzi z pierwszego, oryginalnego Xboxa, co za tym idzie, gra nie ukazała się na rynku polskim i nadal nie jest oficjalnie dostępna. W rezultacie widzimy własnie powyższy błąd. Jest jednak na to dosyć proste rozwiązanie, z którym wręcz na pewno bardziej doświadczony posiadacz konsoli od Microsoftu powinien sobie poradzić.

Otóż metoda jest dziecinnie prosta. Wystarczy, że zmienimy lokalizację naszej konsoli. Aby tego dokonać przechodzimy do ustawień > system > język i lokalizacja. Teraz w polu „Lokalizacja” wybieramy na przykład Stany Zjednoczone. Uruchamiamy konsolę ponownie. Oczywiście proces ten jest bezproblemowo odwracalny w każdej chwili, także nie ma żadnych obaw o negatywne skutki uboczne. Teraz nie pozostaje nam nic innego, niż pobrać grę. Komunikat tym razem nie powinien się pojawić.

Gdy już jesteśmy w trakcie pobierania gry, śmiało możemy przywrócić naszą pierwotną lokalizację i cieszyć się grą tak długo, jak długo aktywny jest nasz abonament EA Access. Ten sam schemat oczywiście zadziała również na jakiekolwiek inne gry z tą samą przypadłością.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

No comments yet.

Podziel się swoją opinią!


World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Luty 2019
pon wt śr czw pt sob nie
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728