Już teraz wejdź do otwartej bety Star Wars Battlefront II

Otwarta beta dla wszystkich już wystartowała! Pobierz i graj przez cały weekend w najnowszą produkcję Battlefront.

Electronic Arts sprawiedliwie podzielił dostęp do otwartej bety, gdzie każdy może wziąć w niej udział. Gracze z zamówieniami przedpremierowymi na Start Wars Battlefront II mogą już od wtorku walczyć w gwiezdnych bitwach, a pozostali właśnie otrzymali podobną możliwość. Przypominamy, że beta zamknie się w poniedziałek o godzinie 16:00 czasu polskiego, a klient do pobrania waży ok. 13 GB. Jeśli nie posiadacie obowiązkowego abonamentu Xbox Live Gold, to nic straconego, ponieważ aktualnie trwa bezpłatny weekend z usługą XBL.

EA udostępnił graczom cztery tryby gry. Uczestnicy bety Star Wars Battlefront II wezmą udział w Galaktycznym szturmie na Naboo, gdzie odbędą się starcia 20 na 20 na mapie Naboo: Theed.  Grając jako żołnierze-klony bądź droidy Separatystów będziemy walczyć o kontrolę nad pałacem królewskim. W trybie Natarcie myśliwców na Fondor staniemy za sterami jednego z trzech udostępnionych myśliwców lub statków bohaterów ze wszystkich trzech er filmowych. Atak na Takodanę zabierze graczy na nową mapę, gdzie Ruch Oporu i Najwyższy Porządek walczą wokół zamku Maz Kanaty. W tym trybie udział wziąć mogą jedynie klasy żołnierskie, polegając na unikalnych zdolnościach żołnierza szturmowego, ciężkiego strzelca, specjalisty i oficera, jak i na grze drużynowej. Ostatni Tryb arcade na Naboo to walki przeciwko jednostkom SI, gdzie zaprosić możemy do współpracy jednego ze swoich przyjaciół.

Aby pobrać betę Star Wars Battlefront II wyszukajcie ją z poziomu konsoli lub jeszcze łatwiej, skorzystajcie z naszego linku, gdzie pobierzecie ją z poziomu przeglądarki.

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Wrzesień 2018
pon wt śr czw pt sob nie
« Sie    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930